Anasayfa Hakkımızda Hizmetler e-mevzuat Bilgi Bank İletişim
Hava Durumu
istanbul izmir ankara
İSTANBUL İZMİR ANKARA

Hakkımızda

Faaliyet göstermeye başladığımız 1997 yılından bu yana hedefimizi hep uzağa koyduk... Ve o uzak hedefe ulaşmak için yeni yatırımdan, kendimizi geliştirmekten ve insana yatırım yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmedik. İyi biliyoruz ki gümrük müşavirliği hizmeti veren bir şirketin hiçbir zaman unutmaması gereken bir gerçek var:

“Gümrük müşaviri, ithalatçı ve ihracatçı firmaların gümrükler karşısındaki temsilcisidir...”

İşte bu yaklaşımı kendimize amaç edinerek, yılların getirdiği deneyimimizi, müşteri memnuniyeti ve insan kalitesiyle birleştirerek hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Atlas gümrük müşavirliği hizmetleri ltd.şti olarak bununla yetinmiyoruz...

Sürekli eğitim ve bilgi teknolojilerine verdiğimiz önem, araştırma ve geliştirmede süreklilik, takım çalışması ve sunulan hizmette toplam kalite, Atlas gümrük müşavirliği hizmetleri ltd.şti kurulduğu günden bu yana hiç ödün vermediği ilkeleri arasında yer aldı. İhracat ve ithalatın ülke ekonomisi için vazgeçilmezliği, gümrükleme sektöründe “sıfır hata” unsurunu öne çıkarıyor. Atlas gümrük müşavirliği hizmetleri ltd.şti olarak biz de hizmet kalitemizi ve iş kapasitemizi her geçen gün yeniliyor ve geleceğe hazırlıyoruz.

 

 

 

 

Döviz Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 
© Atlas Gümrük Müşavirliği Hizmetleri Ltd.Şt    
©Designed By